שיתוף בהורות / פרידה מסיפור סינדרלה

 

לרכישת הספר במחיר של 60 ₪ לפנות למרכז להורות אחרת  horut.acheret@gmail.com

או

לרכישה בחנויות הספרים :

מגדלור – רח' מקווה ישראל 18 תל אביב https://bit.ly/3d0BtpG

סיפור פשוט – רח' שבזי 36 , נווה צדק תל אביב https://bit.ly/3d42WXm

תולעת ספרים – כיכר רבין 9 תל אביב https://bit.ly/325mWEX

 

ספר דיגיטלי במחיר 40 ₪  – https://bit.ly/3m SlZaQ

 

הספר מהווה בסיס לכל זוג, בכל הרכב, שיחליט על גידול ילד בשותפות מעשית, רגשית וכלכלית.

כותבת על הספר בילי מוסקונה־לרמן:

הספר מתמקד בהורות משותפת בין גבר הומוסקסואל לבין אישה הטרוסקסואלית או לסבית. ההסדר הזה, מעצם טיבו, מתאר הורות בצבעים ריאליים שבנויים מסדר יום של שני אנשים עובדים, שלכל אחד מהם צרכים עצמאיים ואישיות נפרדת, שנדרשים כל רגע לוויתורים סביב סדר היום שלהם, סביב תפיסת העולם שלהם שקשורה בחינוך, בסגנון חיים ובאמונות.

וזאת הסיבה שהספר הזה הוא בסיס נהדר לכל זוג בכל הרכב שיחליט על גידול ילד במשותף.
ואם נעבור לשפה מעשית, מדובר במבנה משפחתי שדורש השקעה תמידית שמלווה באינספור החלטות, קונפליקטים ופשרות. אפשר גם להגיד שזה המעשה המשמעותי ביותר – רגשית, פיזית וכלכלית – שנעשה בחיינו.

הטקסט הזה הוא תשובה למנעד עצום של שאלות, לבטים, קונפליקטים והתלבטויות במרחב הורי ומשפחתי שדורש מאיתנו דקה אחרי דקה טונות של בגרות, אחריות לצד גמישות, תבונה לצד ראיית זולת, רצון טוב לצד לב פתוח. הספר הזה עוזר לנו להגיע לשם הרבה יותר מוכנים.

הספר מיועד לכל הא.נשים המעוניינים בהורות, בשיתוף או בזוגיות, לעורכי דין לענייני משפחה, אנשי בריאות הנפש, עובדים סוציאליים, אנשי רפואת נשים ופריון, ולכל אדם סקרן ומתעניין. בספר תוכלו לקרוא על הולדת המרכז להורות אחרת ב-1994, על העקרונות המנחים את עבודתנו ועל המבנה החדשני של המשפחה בהורות משותפת, לצד תיאור תהליך הקמתה של משפחה שכזאת, המלצות מעשיות, זווית אקדמית וסיפורי הורות של גברים ונשים שבחרו לממש את הורותם במודל זה.

כיתבו לנו ונתקשר

אנחנו זמינים גם בטלפון 053-4266496 ובמייל horut.acheret@gmail.com